Om oss

Kontakter

Algarve Tourism Bureau

Adress: Av. 5 de Outubro, nº 18, 8000 - 076 Faro, Algarve - Portugal
Tel: 00351 289 800 403 | Fax. 00351 289 800 466
E-post: ata@atalgarve.pt
Websites:  www.algarvepromotion.pt | www.visitgolfalgarve.com | www.algarveconvention.pt |
www.visitalgarve.pt

  • Verkställande direktör

    Hugo Nascimento
    Telf.: 00351 289 800 441
    hnascimento@atalgarve.pt

  • Sol och hav

    Finland | Norge | Sverige | Danmark | Tyskland | Österrike | Schweiz | Italien | Nederländerna | Luxembrurgo | Belgien | Brasilien

    Martina Kerk
    Telf.: 00351 289 800 437
    mkerk@atalgarve.pt

     

    Storbritannien | Frankrike | Irland | Polen | Ryssland | Tjeckien | Ungern | Baltic | GCC - Gulfstaternas samarbetsråd | Indien | Kina | Kanada och USA

     

    Cátia Guerreiro
    Telf.: (00351) 289 800 450
    cguerreiro@atalgarve.pt

  • Golf

    Maria Manuel Delgado e Silva
    Telf.: 00351 289 800 413
    msilva@atalgarve.pt

  • Konferenser och möten

    Alexandra Ramos
    Telf.: 00351 289 800 430
    aramos@atalgarve.pt

  • Natur, Sport och Välbefinnande

    Ana Vargues
    Telf.: 00351 289 800 420
    avargues@atalgarve.pt

  • Marknadsföring och kommunikation

    Helga Cruz
    Telf.: 00351 289 800 464
    hcruz@atalgarve.pt


    Sónia Andrade
    Telf.: 00351 289 800 485
    sandrade@atalgarve.pt

  • Ekonomiavdelningen

    Salomé Santos
    Telf.: 00351 289 800 427
    ssantos@atalgarve.pt


    Andreia Ferreiro
    Telf.: 00351 289 800 476
    aferreiro@atalgarve.pt

  • Allmänna frågor

    Ana Paula Nunes
    Telf.: 00351 289 800 403
    anunes@atalgarve.pt

    Patricia Lobato
    Telf.: 00351 289 800 403
    plobato@atalgarve.pt